Instruktorzy

Patryk Burdecki FireShow

Zajmuje się tańcem z ogniem od blisko 7 lat. Był założycielem i trenerem pierwszej w Ciechanowie grupy fireshow – Enigmy, która nie raz uświetniała swoimi pokazami różne imprezy: Dnia Miasta, Juwenalia czy Festiwal Romów w Gołotczyźnie. Animator kultury Indian, mistrz gry podczas sesji gier fabularnych RPG. Nigdy się nie sparzył.

Magdalena Jabłońska teatr (przedział wiekowy: 8-12 lat), kabaret MAŁOLATY, Pod Fryzjerką, Bajka o filmie

Aktorka, instruktor teatralny, kulturoznawca. Doświadczenie zdobyła zarówno na deskach teatru amatorskiego, jak i zawodowego. Prowadzi grupy amatorskie: dziecięce, studenckie, jak również kabaret Małolaty działający przy Klubie Seniora. Wokalistka, autorka tekstów i melodii w zespole Pod Fryzjerką, „popełniacz” poezji i prozy, prezenterka Studio Stacji, gdzie prowadzi audycję Bajka o filmie. Uwielbia tworzyć z chaosu ład i coś z niczego.

Anna Chocholska balet 7+, Callanetics

Absolwenka wydziału Choreografi Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Zielonej Górze. Tancerka z 20-letnim doświadczeniem.

Emilia Krętkowska nauka gry na fortepianie, Forte-Piano

Absolwentka Kulturoznawstwa w Ciechanowie oraz Akademii Muzycznej w Gdańku w katedrze fortepianu. Śpiewa w ciechanowskim chórze Sine Nomine, uczy muzyki w Gimnazjum nr 3 i STO w Ciechanowie. Założycielka i nauczycielka Forte-Piano

Joanna Mossakowska emisja głosu i wokal, Forte-Piano

Absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Karola Szymanowskiego w Płocku na wydziale wokalnym wklasie śpiewu solowego. Nauczyciel emisji głosu w dzieciecym chórze Pueri et Puellae Cantores Plocenses w Płocku. Obecnie nauczyciel-wychowawca w przedszkolu oraz nauczyciel w prywatnej szkole Forte-Piano w Ciechanowie.

Szymon Ostromecki teatr (przedział wiekowy: 13-17 lat), Kulturalnie Niezwyczajni

Aktor scen muzycznych, absolwent Państwowego Policealnego Studium Wokalno-Aktorskiego w Białymstoku. Debiutował na scenie w polskiej premierze jazz-musicalu Arka Noemi. Brał udział w warsztatach i wystepował u boku takich takich gwiazd jak Mietek Szcześniak, Grażyna Łobaszewska i Olga Bończyk. Z Łukaszem Jakubiakiem wspołtworzy audycję Kulturalnie Niezwyczajni na antenie Studio Stacji

Łukasz Jakubiak warsztaty dziennikarskie, koordynator Studio Stacji, Kulturalnie Niezwyczajni, Blisko Kultury

Magister filologii polskiej, dziennikarz kulturowy, socjolog, współzałożyciel inicjatywy Polska Progiem Stoi oraz… kucharz. Redaktor od kilku lat współpracujący z serwisami ProgRock.org i Music In The Lenses oraz e-magazynem Heavy Metal Pages. Prowadzi blog Blisko Kultury. Fanatyk komiksów Marvela, zaczytujący się również w fantastyce, obowiązkowo podczas słuchania rocka progresywnego. Z Szymonem Ostromeckim wspołtworzy audycję Kulturalnie Niezwyczajni na antenie Studio Stacji Nie lubi kotów i budyniu czekoladowego ;)

Magda Burdecka Studio KREDKA (przedział wiekowy: 6+ oraz 3-5 lat)

Piotr Starski nauczyciel jogi i instruktorklubu OM SHANTI

Swoją przygodę z jogą rozpoczął ponad 15 lat temu w szkołach hatha jogi systemu Iyengara w Polsce. Potem kilkukrotnie odwiedzał Indie i Tajlandię, gdzie ćwiczył jogę w ponad 6 różnego rodzaju szkołach.

Piotr Starski jest załozycielem i instruktorem klubu jogi OM SHANTI w Ciechanowie, w ramach którego prowadzi też indywidualne zajęcia oraz sesje OM-Chanting – międzynarodowego projektu przywracania harmonii. Dodatkowo zajmuje się masażem dźwiękiem mis i gongów himalajskich oraz od wielu lat pracuje jako nauczyciel języka angielskiego.

Agnieszka Starska nauczyciel jogi dla dzieci i systemu medytacji Simply Meditation

Certyfikowany nauczyciel Simply Meditation – Po Prostu Medytacja (Hale Clinic, Londyn). Uczestniczka Silent Retreat – odosobnień medytacyjnych organizowanych przez szkolę medytacji Hridaya Yoga w Tajlandii. Certyfikowany nauczyciel jogi dla dzieci, mgr pedagogiki wczesnoszkolnej, absolwentka szkół jogi w Indiach, Tajlandii i USA. Współpracowała z małymi joginami w Niepublicznym Przedszkolu Dom Przedszkolaka MONTESSORI w Ciechanowie. Prywatnie wege-mama Aurelii, miłośniczka spacerów i pozytywnej energii.

Udogodniedia dla osób słabowidzących

duży kontast

A powiększona czcionka