Dni Miasta 2021

2021-06-28 15:02:49

Po dwuletniej przerwie, spowodowanej pandemią Sars-Cov-2, powróciliśmy do współorganizacji Dni Miasta, tym razem w nieco innej formie
👉 W piątek (25/06/2021) w Klubokawiarni W18 odbyły się otwarcia dwóch wystaw - FotoFerajny, będącej podsumowaniem warsztatów fotograficznych, prowadzonych przez Martynę Tomaszewską; jak również III Przeglądu Sztuk Plastycznych, w którym wzięli udział: Maria Mazanowska, Joanna Rodowicz, Urszula Michalska, Konrad Matuszewski, Waldemar Stepnowski oraz Marek Zalewski. 
 
 
👉 W sobotę (26/06/2021) odbył się kolejny występ w ramach "Muzycznych wieczorów" w Klubokawiarni W18. Tym razem zaprezentowała się Zuzanna Całka - pianistka i kompozytorka - która w swoim repertuarze zagrała nie tylko kanon muzyki klasycznej i filmowej, ale też swoje utwory. Późniejszym wieczorem z kolei wystąpiła - już po raz drugi - grupa tańca z ogniem MAORI.
 
 
👉 W niedzielę (27/06/2021) odbyły się natomiast warsztaty z malowania kawą, które poprowadziła Urszula Michalska, jak również z parzenia kawy, które poprowadził nasz niezawodny barista Rafał Szcześniak.
 

Udogodniedia dla osób słabowidzących

duży kontast

A powiększona czcionka