Drugi występ w ramach Tornister Festu w Klubokawiarni W18. Zaprezentuje się zespół Pod Fryzjerką

2020-09-21 13:04:12

11.09 w Fabryce Kultury Zgrzyt w ramach akcji Tornister Fest wystąpił HarceSz W.G., z kolei 25.09 o godzinie 20:00 w Klubokawiarni W18 zaprezentuje się grupa Pod Fryzjerką.

Warto przypomnieć, że biletem wstępu jest wyprawka szkolna (zeszyty, bloki piórniki, długopisy, kredki, farby etc.), które zostaną potem przekazane podopiecznym Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Ciechanowie.

Organizatorami wydarzenia są od kilku lat oddział ciechanowski Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, Fabryka Kultury Zgrzyt oraz Ciechanowski Ośrodek Edukacji Kulturalnej STUDIO.

Pod Fryzjerką to:
Magdalena Jabłońska – wokal/melodie/teksty
Paweł Jabłoński – cajon, perkusjonalia
Wojciech Bogdan – akordeon
Łukasz Milewski – bas

Zespół ma na swoim koncie m.in. nagrodę im. Wojtka Bellona, wyróżnienie za piosenkę „Drzwi”; nagrodę publiczności na Festiwalu Danielka 2017; III miejsce w kategorii WYKONAWCA oraz II miejsce w kategorii PIOSENKA za utwór „WWW”; wyróżnienie „Przy Kominku” na VI Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Poetyckiej i Turystycznej w Kielcach; I Miejsce „Sukces artystyczny 2017”; III miejsce za autorski utwór „Bzdury” oraz II miejsce za utwór Grześkowiaka – „Wiedźmy” na festiwalu „Południca” w Chorzowie. „Wiedźmy”. Grupa wydała łącznie dwa albumy: "Antymianownik" (2015) oraz "Niepoliczalnik" (2018).

 

Udogodniedia dla osób słabowidzących

duży kontast

A powiększona czcionka