Juanky & Sabrosura Viva. Sentymentalna podróż muzyczna II

2023-07-15 14:40:55
Za równy tydzień, będziemy się świetnie bawić nie tylko podczas Night Party, ale zabierzemy Was również w kolejną "Sentymentalną Podróż Muzyczną" 🤩 W sobotni wieczór (22 lipca) o godz. 18:00 tuż przy naszej klubokawiarni wystąpi wystąpią Juanky & Sabrosura Viva! 🎵🎶 Tym razem zanurzymy się w dźwiękach z pogranicza latino i jazzu 😎.
-------------------
Juan Carlos Hechavarria Leon znany również jako Juanky. Od dzieciństwa związany z muzyką. Pochodzi z artystycznej rodziny, w której wielu członków zaistniało w branży muzycznej. W szczególności wuj Artysty, Rolando Montero, znany na Kubie jako EL MUSO - zasłynął w kulturze kubańskiej nagrywając 13 płyt oraz biorąc udział w wielu projektach muzycznych takich jak Roberto Faz czy Buena Vista Social Club, śpiewał także w duecie z Omarą Portondo i Ibrahimem Ferrerem. Juanky ukończył kierunek Edukacja muzyczna w Universidad de Ciencias Pedagógicas José de la Luz y Caballero. W Polsce zadebiutował jako wokalista w septecie TRADICIÓN, a także jako wokalista solista. Po zakończeniu studiów wyjechał do Hawany, gdzie rozpoczął współpracę z zespołem El Muso y su Gran Sonora. Popularność zdobył jako wieloletni (1998-2008r.) wokalista słynnego na Kubie zespołu Giralodo Piloto y Klimax, z którym występował na najważniejszych Festiwalach Jazzowych m.in: North Sea Festival, Poris, Montreaux, St. Lucia. W 2008 roku przyjechał do Polski i rozpoczął długotrwałą współpracę ze słynnym w Polsce Jose Torresem, która trwała do 2022 roku.
-------------
Projekt Stowarzyszenia Artystyczno-Kulturalnego STUDIO: "Sentymentalna podróż muzyczna II - Ciechanów 2023" - realizowany w ramach zadania w zakresie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i tradycji, dofinansowany z budżetu GMINY MIEJSKIEJ CIECHANÓW
 

Udogodniedia dla osób słabowidzących

duży kontast

A powiększona czcionka