Ogłaszamy Pogotowie Artystyczne dla młodych Ciechanowian

2023-12-31 14:49:08
Startujemy z... #pogotowieartystyczne !!!

Jest to akcja skierowana do osób w wieku 11-19 lat, które już mają lub bardzo chciałyby odnaleźć własną pasję artystyczną! Co możemy Wam zaproponować? Pierwszą pomoc rozwojową! Wyciągamy rękę do młodych z pasją lub pasji szukających. Jeśli już „wyszedłeś z szafy” - super! Daj nam i światu lepiej się poznać! Jeśli jeszcze „w szafie siedzisz” - zapewniamy anonimowość do momentu, w którym zechcesz niej wyjść! Jeśli w ogóle nie wiesz, do której szafy wejść - pomożemy Ci ją wybrać.

  • Śpiewasz? Nakręcimy teledysk i pokażemy Twój talent na naszych wydarzeniach! Oferujemy też wsparcie w kwestii emisji głosu, dykcji, interpretacji tekstu oraz radzenia sobie ze stresem. Chcesz śpiewać? Nie masz odwagi? Spotkaj się z naszym instruktorem - zobaczymy co da się zrobić!
  • Rysujesz, malujesz, szkicujesz? Robisz zdjęcia? Z chęcią zobaczymy Twoje prace, zorganizujemy wystawę, aby zobaczyła je szersza grupa odbiorców. Co więcej - oferujemy wsparcie z założeniu i promocji fanpage’a oraz garść dobrych rad jak go prowadzić! Chcesz rysować, malować, robić zdjęcia? Z nami możesz zacząć od podstaw - zapoznamy Cię z naszą ofertą lub pomożemy znaleźć odpowiednie wsparcie!
  • Tańczysz? Niezależnie od tego jaki taniec pochłania Cię totalnie - z chęcią pokażemy go światu w Twoim własnym filmie promującym! Chcesz tańczyć? Pokażemy Ci jaka jest oferta nie tylko nasza, ale też naszego miasta!
  • Piszesz poezję, prozę, piosenki, scenariusze, recenzje? Jeśli Twoją pasją jest czynna literatura - jesteśmy dla Ciebie! Proponujemy konsultację z naszym animatorem, promocję Twojej twórczości, pomoc w warsztacie literackim, pomoc w założeniu/promocji fanpage’a  oraz... zbiorową publikację finałową naszej akcji! Chcesz pisać? Masz coś w szufladzie, ale nikt tego nie czytał? Z chęcią przeczytamy, pomożemy - zarówno w warsztacie, jak i wyjściu z ukrycia!
  • Grasz na instrumencie? Nagraj w naszym Studio swoją ulubioną piosenkę! Poznaj innych młodych instrumentalistów, kto wie, może powstanie zespół? Chcesz grać na instrumencie? Pomożemy znaleźć instruktora, udostępnimy salę prób!

 Cokolwiek robisz, a da się to włożyć do worka z napisem „Kreatywność”.

  • Rękodzieło wszelakie (biżuteria, kolaż, kartki świąteczne, szydełkowanie, rzeźba, łapacze snów itp.itd.)
  • Stand-up - uwielbiasz rozbawiać towarzystwo swoim dowcipem?
  • Manga/Anime - szukasz bratnich dusz do dyskusji?
  • Teatr - myślisz o szkole aktorskiej? Pomożemy Ci się do niej dostać! A może założymy teatr, jeśli jest Was więcej?
  • Wszystko, co nie przyszło nam do głowy - zaskocz nas!

Co należy zrobić, żeby wsiąść na pokład naszej artystycznej karetki? Wysłać do nas mejla - tylko tyle!

email: pogotowieartystyczne@coekstudio.pl

Co należy umieścić w wiadomości? Imię i nazwisko, wiek, numer telefonu oraz co robisz/co chciałbyś robić! Co potem? Umawiamy się na spotkanie. Oczywiście - ponieważ akcja dotyczy w większości osób niepełnoletnich - „bieżemy na siebie” kontakt z rodzicami/opiekunami prawnymi oraz szkołą w celu ustalenia dni/godzin współpracy.

Udogodniedia dla osób słabowidzących

duży kontast

A powiększona czcionka