Ognisty Ciechanów przy hali MOSiR!

2021-09-07 12:17:47
🔥 Mamy przyjemność i zaszczyt zaprosić Was na nowy rodzaj widowiska w Ciechanowie! Będą to dwa dni pokazów ogniowo-pirotechnicznych w wykonaniu tancerzy ognia z całej Polski!

 
 
🔥 Ogień od zawsze fascynował ludzi (jak tylko skończył ich przerażać😉) i do dziś się to nie zmieniło. Dlatego zapraszamy Was na dwa fascynujące wieczory pełne tego dzikiego żywiołu i ludzi, którzy go oswoili.
🔥 Zobaczycie płonące kije, poi (kule na łańcuchach), "smocze kije", niebezpieczne duety, pirotechnikę, pokaz laserów, nieco horroru oraz dużo, dużo więcej - nie sposób tego pisać. 😉 Prawdziwa uczta dla oczu!
🔥 Widowiska odbędą się przed halą MOSiR, w miejscu gdzie w czasie zimy stoi lodowisko (a teraz będzie ogień!) i rozpoczną się o godzinie 20.00.
🔥 Prezentowane spektakle wykonywane będą przez profesjonalistów z użyciem prawdziwego ognia dlatego ze względów bezpieczeństwa prosimy Państwa o nieprzekraczanie wyznaczonych odległości od sceny oraz trzymanie kciuków za Artystów. 😉
💥 Ale, ale! Gdybyście jednak chcieli spróbować swoich sił z tańcem z ogniem to śledźcie naszą stronę! Za chwilę ruszają nasze warsztaty z tej dziedziny w wielu miejscach w Ciechanowie... każdy będzie mógł spróbować (na początku bez płomieni, bezpiecznym sprzętem, ale potem... kto wie!).
🔥 To z kim się widzimy? 😁
________
Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury "Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2021"
________
Zdjęcia:
autorem pierwszego zdjęcia od góry jest Chawran Photo and film.
Autorką drugiego zdjęcia od góry jest Agata Majasow / Dobre Światło.
Autorem trzeciego zdjęcia jest Dominik Ćwikliński.

Udogodniedia dla osób słabowidzących

duży kontast

A powiększona czcionka