Październik w W18!

2021-10-19 11:54:20
Spieszymy z nowinami i pełniejszą informacją odnośnie tego, co dla Was planujemy.


Po pierwsze pod koniec tygodnia ruszy w Klubie Małego Odkrywcy świetlica dla dzieci. 👩🏻‍⚖️🧑🏻‍⚖️
👉🏻 Dzieci będą przyjmowane od poniedziałku do piątku. Należy zadzwonić i zapisać swoją pociechę na konkretny dzień (tel. 730 513 715 ). Wiek dzieci to 4-9 lat. Godziny, w których możecie zostawić nam swoje dzieci pod czujnym okiem naszych animatorów, to 14.00-16.00. Koszt to 20 złotych za jedne zajęcia świetlicowe. 🥳
👉🏻 W tym miesiącu odbędzie się także wieczór poezji szybkiej. ✍🏻
Każdy, kto interesuje się poezją i lubi pisać wiersze, ale boi się publiki - będzie miał okazję wykorzystać swój talent i zadebiutować w kameralnym gronie, świetnie się przy tym bawiąc! 😎
👉🏻 Czym by były długie jesienne wieczory bez możliwości miłego ich spędzenia w doborowym towarzystwie? To też proponujemy Wam od najbliższej środy (13 października) cyklicznie, cotygodniowe „Wieczory z planszówkami”! Start godzina 18.00. W gratisie: ciepła kawa oraz herbata. Oprócz dobrego humoru możecie zabrać znajomych lub ulubioną planszówkę ze sobą.
👉🏻 W najbliższym czasie będziemy dla Was także organizować rodzinne warsztaty kulinarne i kawowe. Obowiązywać będą na nie zapisy. Szczegóły wkrótce.
👉🏻 Szykujemy również wieczór z klubową muzyką oraz wernisaż.
👉🏻 Kolejny etap to oferta okolicznościowa związana z organizacją eventów (np. przyjęcie urodzinowe, spotkanie biznesowe itp.)
Zostańcie z Nami, a nie pożałujecie. 😁
Dobrego dnia! 🥰
#w18 #ciechanow #dobryczas

 

Udogodniedia dla osób słabowidzących

duży kontast

A powiększona czcionka