Retro Party i koncert Holeviaters w W18

2023-08-01 10:09:30
Już dziś zapraszamy na ostatnią w tym roku „Sentymentalną Podróż Muzyczną”. ????Tym razem w nowoczesnych nastrojach z pogranicza electro popu oraz jazzu. W sobotę (12 sierpnia) przy naszej klubokawiarni wystąpi Sirens Trio! Tuż po koncercie, o godz. 19:30 zapraszamy na Retro Party. Klubokawiarnia W18 wybrzmi w nastrojach vintage i retro ? Nie zabraknie największych przebojów z pogranicza lat ’80 i ’00. Zabawa będzie międzypokoleniowa ? Gramy dla Was – niezmiennie – do godz. 02:00! Imprezę organizujemy wspólnie z zarządami osiedli Śródmieście oraz Aleksandrówka ??
-------------------
SIRENS TRIO to zespół muzyczny, który składa się z uzdolnionych muzyków, zapewniających doskonałą zabawę i wspaniałą atmosferę na każdym swoim występie. Saksofon, skrzypce elektryczne i wokal tworzą niepowtarzalny dźwięk, który przyciąga uwagę słuchaczy i pobudza do tańca. Zespół często występuje w telewizji i na dużych eventach, co świadczy o ich wielkiej popularności i profesjonalizmie. Współpracują z różnymi artystami polskiej sceny muzycznej, co dodaje im jeszcze większego uroku i atrakcyjności. Ich muzyka jest połączeniem różnych gatunków muzycznych, co sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. To zespół, który z pewnością zrobi świetną zabawę i pozostawi niezapomniane wrażenia u każdego słuchacza.
----------------------
Zadanie publiczne pn. "Muzyczna Integracja Mieszkańców Ciechanowa 2023" zostało dofinansowane ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego.
 

Udogodniedia dla osób słabowidzących

duży kontast

A powiększona czcionka