XII Zaduszki Muzyczne

2022-10-17 14:10:07

Z radością informujemy, że XII Zaduszki Muzyczne zawitają do Ciechanowa! 🤩🤗 Projekt, współtworzony przez kilkunastu muzyków z regionu – Przasnysza, Makowa Mazowieckiego, Pułtuska i Ostrołęki – po raz pierwszy zagra w naszym mieście 🥳.
Wydarzenie odbędzie 5 listopada (sobota) o godz. 19:00 w Hali sportowo-widowiskowej przy ul. Kraszewskiego. Wstęp na koncert biletowany jest darmowymi wejściówkami, które można odebrać w siedzibie COEK STUDIO (17 Stycznia 56a) 😎.
Zapraszamy! 🙏
Zaduszki Muzyczne to z pewnością jedno z najważniejszych wydarzeń artystycznych w regionie – świadczy o tym choćby publiczność, która co roku wypełniała sale widowiskowe w Makowie Mazowieckim, Pułtusku i Przasnyszu po brzegi. W trakcie XII edycji wspominana będzie twórczość m.in. Grzegorza Ciechowskiego, Olivii Newton-John, Heleny Majdaniec, Jima Morrisona, Zbigniewa Wodeckiego oraz wielu innych wybitnych artystów.
--------------
Organizatorem XII Zaduszek Muzycznych jest Małe Księstwo Makowskie w partnerstwie z Miejski Dom Kultury w Makowie Mazowieckim, Miejskie Centrum Kultury i Sztuki w Pułtusku oraz Ciechanowski Ośrodek Edukacji Kulturalnej STUDIO. Zadanie publiczne pn. Zaduszki Muzyczne 20

 

Udogodniedia dla osób słabowidzących

duży kontast

A powiększona czcionka