Instruktorzy


Patryk Burdecki FireShow, warsztaty "Skumaj To!" (Kamienica Warszawska 18)

Artysta sceniczny posługujący się ogniem oraz instruktor fireshow, w którym posiada już ponad dwunastoletnie doświadczenie. Animator kultury Indian ameryki północnej, twórca systemów gier fabularnych i aktywny Mistrz Gry. Potrafi pisać zarówno pozwy jak i przygotowywać wywiady. Miłośnik antropologii Internetu i przyjaciel zwierząt, który marzy o staniu się prawdziwym stoikiem. Z wykształcenia prawnik.


Magdalena Jabłońska Teatr Blenderownia, warsztaty teatralne, #SztukaDlaLudzi (COEK STUDIO)

Z wykształcenia - aktorka, kulturoznawca, instruktor teatralny. Doświadczenie zdobyła na deskach teatru zawodowego oraz prowadząc warsztaty teatralne w Warszawie i wielu innych miejscach na Mazowszu. W COEK Studio prowadzi Teatr Blenderownia, teatr 8-12 oraz wspiera Scenę III Wieku. Organizuje wystawy, koncerty oraz inne wydarzenia kulturalne. Koordynator konkursów literackich oraz autorka projektu #Sztukadlaludzi, który daje szansę na zaprezentowanie swojej tworczości zarówno zawodowcom, jak i miłośnikom sztuki. Prywatnie? Pisze od 25 lat – obecnie prowadzi bloga zatytułowanego „Myślomelodie”. Pisze teksty i muzykę oraz śpiewa w zespole Pod Fryzjerką. Miłośniczka wielkiej improwizacji z porządnym szkieletem – zarówno  w życiu, na scenie, jak i w pracy. Melomanka, wegetarianka, uwielbia tworzyć coś z niczego. No i z chaosu – ład. Do pracy przychodzi z Mrówką – Owczarkiem Pawłowskim, który jest zatrudniony na stanowisku Animator-ochroniarz. 😊

Anna Chocholska Taniec dla dorosłych, taniec dla seniorów (COEK STUDIO)

Ukończony wydział choreografii w Zielonej Górze i mnóstwo warsztatów tanecznych ogólnopolskich i międzynarodowych to dobre podstawy do zajmowania się nauką tańca od 1993 roku. Prowadzi Zespół Ludowy Lipowiacy,  a w szkole muzycznej w Mławie wystawia operetki. Uczy tańca w Mławie, Lipowcu, Ciechanowie.

Znajduje mimo to czas na śpiew w chórze Sine Nomine i taniec w LZA Ciechanów i zawsze… na dobrą książkę i kawę z przyjaciółmi.

Emilia Olszewskanauka gry na fortepianie, Forte-Piano (COEK STUDIO)

Absolwentka Kulturoznawstwa w Ciechanowie oraz Akademii Muzycznej w Gdańku w katedrze fortepianu. Śpiewa w ciechanowskim chórze Sine Nomine, uczy muzyki w Gimnazjum nr 3 i STO w Ciechanowie. Założycielka i nauczycielka Forte-Piano


Szymon Ostromecki gitara dla początkujących i opornych, teatr

Aktor scen muzycznych, absolwent Państwowego Policealnego Studium Wokalno-Aktorskiego w Białymstoku. W COEK STUDIO pełni rolę animatora kultury, konferansjera i jest odpowiedzialny za organizację wydarzeń oraz prowadzenie zajęć artystycznych.

Piotr Starski nauczyciel jogi i instruktorklubu OM SHANTI (COEK STUDIO)

Swoją przygodę z jogą rozpoczął ponad 15 lat temu w szkołach hatha jogi systemu Iyengara w Polsce. Potem kilkukrotnie odwiedzał Indie i Tajlandię, gdzie ćwiczył jogę w ponad 6 różnego rodzaju szkołach.

Piotr Starski jest załozycielem i instruktorem klubu jogi OM SHANTI w Ciechanowie, w ramach którego prowadzi też indywidualne zajęcia oraz sesje OM-Chanting – międzynarodowego projektu przywracania harmonii. Dodatkowo zajmuje się masażem dźwiękiem mis i gongów himalajskich oraz od wielu lat pracuje jako nauczyciel języka angielskiego.

Agnieszka Starska nauczyciel jogi dla dzieci i systemu medytacji Simply Meditation (COEK STUDIO)

Certyfikowany nauczyciel Simply Meditation – Po Prostu Medytacja (Hale Clinic, Londyn). Uczestniczka Silent Retreat – odosobnień medytacyjnych organizowanych przez szkolę medytacji Hridaya Yoga w Tajlandii. Certyfikowany nauczyciel jogi dla dzieci, mgr pedagogiki wczesnoszkolnej, absolwentka szkół jogi w Indiach, Tajlandii i USA. Współpracowała z małymi joginami w Niepublicznym Przedszkolu Dom Przedszkolaka MONTESSORI w Ciechanowie. Prywatnie wege-mama Aurelii, miłośniczka spacerów i pozytywnej energii.

Magdalena Piątkowskafitness (COEK STUDIO)

Certyfikowany instruktor fitness od 18 lat. Sport to moja pasja od zawsze. Zamiłowanie do sportu pogłębia także na siłowni i jeżdżąc na rowerze. Na zajęciach stara się przekazać mnóstwo pozytywnej energii, zmotywować do wysiłku i zapewnić uczestnikom zajęć dobre samopoczucie i pomoc w osiąganiu celów sylwetkowych, zdrowotnych i sprawnościowych.

Maciej Ostromeckiwarsztaty perkusyjne (COEK STUDIO)

Muzyczne podróże pozwoliły mu zwiedzić wszystkie kontynenty. Fascynują go instrumenty egzotyczne, które kolekcjonuje i tworzy. Jego atrybutem są leszczynowe pałeczki. Od 40 lat działa na estradzie muzycznej. Grał w wielu duetach, solo, zespołach i orkiestrach rozrywkowych. Nagrywa dla Polskiego Radia i Telewizji Polskiej. Jest muzykiem Filharmonii Dowcipu. Od 25 lat koncertuje i nagrywa płyty z polsko-norweskim zespołem Loud Jazz Band. Nie oddziela twórczości od swojej historii, doświadczeń i wyborów. Oryginalność pomysłów i bogata wyobraźnia muzyczna nadaje osobliwy wymiar jego działalnosci artystycznej. Niekonwencjonalne współbrzmienie instrumentó podczas jego koncertów solowych przenoszą publiczność w świat fantazji,a  czasem medytacji i mistyki.

Znajomi mówią do niego "Ostry", choć z natury jest wesoły i optymistycznie spogląda na otoczenie. Od dzieciństwa ekscytuje go świat dźwięków. Jego życie to koncerty, uwielbia emocje, które towarzyszą mu na scenie. 

 

 

 

 


 

 

Udogodniedia dla osób słabowidzących

duży kontast

A powiększona czcionka