Instruktorzy

Patryk Burdecki FireShow

Zajmuje się tańcem z ogniem od blisko 7 lat. Był założycielem i trenerem pierwszej w Ciechanowie grupy fireshow – Enigmy, która nie raz uświetniała swoimi pokazami różne imprezy: Dnia Miasta, Juwenalia czy Festiwal Romów w Gołotczyźnie. Animator kultury Indian, mistrz gry podczas sesji gier fabularnych RPG. Nigdy się nie sparzył.

Magdalena Jabłońska teatr (przedział wiekowy: 8-12 lat), kabaret MAŁOLATY, Pod Fryzjerką, Bajka o filmie

Aktorka, instruktor teatralny, kulturoznawca. Doświadczenie zdobyła zarówno na deskach teatru amatorskiego, jak i zawodowego. Prowadzi grupy amatorskie: dziecięce, studenckie, jak również kabaret Małolaty działający przy Klubie Seniora. Wokalistka, autorka tekstów i melodii w zespole Pod Fryzjerką, „popełniacz” poezji i prozy, prezenterka Studio Stacji, gdzie prowadzi audycję Bajka o filmie. Uwielbia tworzyć z chaosu ład i coś z niczego.

Anna Chocholska balet 7+, Callanetics

Absolwenka wydziału Choreografi Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Zielonej Górze. Tancerka z 20-letnim doświadczeniem.

Emilia Olszewskanauka gry na fortepianie, Forte-Piano

Absolwentka Kulturoznawstwa w Ciechanowie oraz Akademii Muzycznej w Gdańku w katedrze fortepianu. Śpiewa w ciechanowskim chórze Sine Nomine, uczy muzyki w Gimnazjum nr 3 i STO w Ciechanowie. Założycielka i nauczycielka Forte-Piano

Szymon Ostromecki teatr (przedział wiekowy: 13-17 lat), Kulturalnie Niezwyczajni

Aktor scen muzycznych, absolwent Państwowego Policealnego Studium Wokalno-Aktorskiego w Białymstoku. Debiutował na scenie w polskiej premierze jazz-musicalu Arka Noemi. Brał udział w warsztatach i wystepował u boku takich takich gwiazd jak Mietek Szcześniak, Grażyna Łobaszewska i Olga Bończyk.

Magda Burdecka Studio KREDKA (przedział wiekowy: 6+ oraz 3-5 lat)

Piotr Starski nauczyciel jogi i instruktorklubu OM SHANTI

Swoją przygodę z jogą rozpoczął ponad 15 lat temu w szkołach hatha jogi systemu Iyengara w Polsce. Potem kilkukrotnie odwiedzał Indie i Tajlandię, gdzie ćwiczył jogę w ponad 6 różnego rodzaju szkołach.

Piotr Starski jest załozycielem i instruktorem klubu jogi OM SHANTI w Ciechanowie, w ramach którego prowadzi też indywidualne zajęcia oraz sesje OM-Chanting – międzynarodowego projektu przywracania harmonii. Dodatkowo zajmuje się masażem dźwiękiem mis i gongów himalajskich oraz od wielu lat pracuje jako nauczyciel języka angielskiego.

Agnieszka Starska nauczyciel jogi dla dzieci i systemu medytacji Simply Meditation

Certyfikowany nauczyciel Simply Meditation – Po Prostu Medytacja (Hale Clinic, Londyn). Uczestniczka Silent Retreat – odosobnień medytacyjnych organizowanych przez szkolę medytacji Hridaya Yoga w Tajlandii. Certyfikowany nauczyciel jogi dla dzieci, mgr pedagogiki wczesnoszkolnej, absolwentka szkół jogi w Indiach, Tajlandii i USA. Współpracowała z małymi joginami w Niepublicznym Przedszkolu Dom Przedszkolaka MONTESSORI w Ciechanowie. Prywatnie wege-mama Aurelii, miłośniczka spacerów i pozytywnej energii.

Udogodniedia dla osób słabowidzących

duży kontast

A powiększona czcionka