#całymsercem - nowa akcja COEK STUDIO!

2021-01-04 12:50:30

Zachęcamy do wzięcia udziału w naszej nowej akcji plastycznej skierowanej do Ciechanowian!

Celem akcji jest narysowanie/namalowanie siebie z kimś, kogo kochasz całym sercem może  to być: mama, tata, mąż, żona, partner, cała rodzina, ukochany przyjaciel lub zwierzak.

Aby wziąć udział w akcji należy wysłać zdjęcie swojej pracy wraz z życzeniami na adres sztukadlaludzi@coekstudio.pl, w tytule w pisując #całymsercem, tekst życzeń oraz poniższą formułkę:

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Organizatora dla potrzeb konkursu i w tym zakresie zgadzam się na ich przetwarzanie. Oświadczam, że wiem zapoznałem się z poniższą klauzulą:

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Ciechanowski Ośrodek Edukacji Kulturalnej „STUDIO” (adres: 17 stycznia 56a, 06-400 Ciechanów) jako Administratora danych, w celu zrealizowania Twojej sprawy. Jeżeli chcesz skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych napisz pod adres e-mail:rodoanka@gmail.com. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz, wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych lub momentu wygaśnięcia obowiązków przechowywania danych wynikających z przepisów prawa. Przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie – po spełnieniu określonych w RODO przesłanek. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym załatwić Twojej sprawy

Życzenia i obrazek zostaną opublikowane w social mediach COEK STUDIO, natomiast 14 lutego zawisną w gablotach na ulicy Warszawskiej!

Udogodniedia dla osób słabowidzących

duży kontast

A powiększona czcionka