Propozycje majówkowe COEK STUDIO

2021-04-26 11:42:32

Wiosna trwa w najlepsze, a my przygotowaliśmy dla Was dwie propozycje na zbliżającą się Majówkę! UWAGA! Jest szansa na zdobycie nagród!


Ciechanowski Spacer

To inicjatywa hybrydowa (choć niewymagająca kontaktu) z wykorzystaniem aplikacji „Map My Walk”. By wziąć w niej udział należy pobrać aplikację na telefon oraz wyjść z domu na spacer. Celem akcji jest pokonanie jak największego dystansu na terenie Ciechanowa, ale również zdobycie dodatkowych punktów poprzez zrobienie sobie „selfie” w rozpoznawalnych punktach miasta. Liczą się m.in. pomniki, tablice pamiątkowe lub inne miejsca związane z kulturą, historią lub architekturą Ciechanowa. Dyskwalifikowane będą miejsca wulgarne, będące żartem, urażające uczucia innych. Zdjęcia należy wysłać na email: konkurs@coekstudio.pl.  Na stronie i fanpage’u pojawią się linki oraz instrukcje do wyzwania w obu kategoriach: dla spacerowiczów i rowerzystów. Nagrodzone zostaną trzy pierwsze miejsca z najwyższą liczbą zebranych punktów! Wygranymi w konkursie będą bony do Empiku w wysokościach: 300 (I miejsce), 200 (II miejsce) oraz 100 zł (III miejsce).

Start: 30.04.2021. Finisz: 03.05.2021.

Przed wzięciem udziału w inicjatywie należy przeczytać regulamin oraz instrukcję obsługi aplikacji:


ArtQuiz o Ciechanowie

To z kolei inicjatywa online z wykorzystaniem aplikacji „Kahoot!”. By wziąć udział należy rozwiązać quiz, do którego można się zalogować poprzez link udostępniony przez Organizatora. Celem Uczestników będzie zidentyfikowanie różnych znanych (mniej lub bardziej) miejsc w Ciechanowie. Zdjęcia wybranych przez Organizatora miejsc zostaną „przemalowane” przez sztuczną inteligencję na style różnych artystów. Uczestnicy inicjatywy będą mogli wykazać się nie tylko znajomością Ciechanowa i jego historii, ale również sztuki, technik malarskich i przełomowych rozwiązań technologicznych pozwalający na utrwalanie i przetwarzanie otaczającego nas świata (między innymi fotografii).

Nagrodzone zostaną trzy pierwsze miejsca z właściwymi odpowiedziami oraz najszybszym czasem odpowiedzi. Wygranymi w konkursie będą bony do Empiku w wysokościach: 300 (I miejsce), 200 (II miejsce) oraz 100 zł (III miejsce). Link do wyzwania wraz z PIN-em do quizu znajdzie się na naszej stronie oraz fanpage’u.

Start: 01.05.2021. Finisz: 03.05.2021.

Przed wzięciem udziału w inicjatywie należy przeczytać regulamin oraz instrukcję obsługi aplikacji:

LINK DO ArtQuizu: https://kahoot.it/challenge/c9d43f7a-1813-4d73-93f9-5973b9e38b15_1619790682526

 

Udogodniedia dla osób słabowidzących

duży kontast

A powiększona czcionka