Spektakl w ciemno vol. 1: Polskie przeboje - nowa kacja COEK STUDIO!

2021-01-04 11:36:13

Zachęcamy do wzięcia udziału ogólnopolskiej akcji teatralnej skierowanej do dzieci, młodzieży oraz odważnych dorosłych z całej polski. Dlaczego vol. 1? Być może inicjatywa - o ile utrzyma się pandemiczny nastrój - będzie kontynuowana w innym zakresie tematycznym.

Aby wziąć udział w akcji należy wybrać jedno zdanie z dowolnej polskiej piosenki (nie może zawierać wulgaryzmów); następnie należy nauczyć się go na pamięć i w razie potrzeby spotkać z naszym instruktorem teatralnym poprzez messengera COEK STUDIO.  Można też samodzielnie nagrać filmik, w którym uczestnik wypowie zdanie w wybrany przez siebie sposób. Gotowy filmik należy wysłać na adres konkurs@coekstudio.pl w tytule wpisując "Polskie przeboje", z kolei w treści imię i nazwisko uczestnika, miejscowość oraz poniższą treść:

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Organizatora dla potrzeb konkursu i w tym zakresie zgadzam się na ich przetwarzanie. Oświadczam, że wiem zapoznałem się z poniższą klauzulą:

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Ciechanowski Ośrodek Edukacji Kulturalnej „STUDIO” (adres: 17 stycznia 56a, 06-400 Ciechanów) jako Administratora danych, w celu zrealizowania Twojej sprawy. Jeżeli chcesz skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych napisz pod adres e-mail:rodoanka@gmail.com. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz, wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych lub momentu wygaśnięcia obowiązków przechowywania danych wynikających z przepisów prawa. Przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie – po spełnieniu określonych w RODO przesłanek. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym załatwić Twojej sprawy

Końcowym efektem będzie kompilacyjne wideo, w którym dany uczestnik zagra z nieznajomymi z całej Polski. Zostanie on opublikowany w social mediach COEK STUDIO.

Uczestnicy inicjatywy wezmą udział w losowaniu nagród-niespodzianek!

REGULAMIN "Spektakl w ciemno vol.1"

Udogodniedia dla osób słabowidzących

duży kontast

A powiększona czcionka