Konwersja Cyfrowa Domów Kultury

2021-12-16 14:04:11
Konwersja Cyfrowa Ciechanowskiego Ośrodka Edukacji Kulturalnej ruszyła pełną parą! 🤩😁
Dzięki projektowi uzyskamy w kompetencje i umiejętności niezbędne do prowadzenia i rozwijania działań w zakresie edukacji i animacji kulturalnej, z drugiej strony doposażamy nasz budynek w sprzęt niezbędny do prowadzenia działań w formie cyfrowej lub online 🔈🎥🎦📲.
Uczestniczymy w szkoleniach dotyczących nowych technologii. Czworo pracowników naszej instytucji przeszło profesjonalne szkolenie zakończone egzaminem państwowym i uzyskało uprawnienia NSTS-06 na loty dronem 💪. Został zakupiony dron, dzięki któremu będziemy transmitować i nagrywać wydarzenia kulturalne z nowej perspektywy 👀.
A to nie wszystko. Już od przyszłego roku dzięki zakupionemu programowi Action Track będziemy tworzyć mobilne gry miejskie, do tworzenia i udziału w nich już teraz zapraszamy mieszkańców Ciechanowa 🤓😉. Ponadto tworzymy studio filmowe w którym już niedługo będziemy nagrywać audycje dla mieszkańców . Dzięki zakupionemu sprzętowi będziemy realizować streaming z koncertów i imprez organizowanych przez miasto i COEK STUDIO 🎶🎼🎧🎤.
A więc... Dzieje się 💪
--------------------------

Projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich, którego operatorem jest Narodowe Centrum Kultury

 
 

Udogodniedia dla osób słabowidzących

duży kontast

A powiększona czcionka