Ruszyły zapisy na warsztaty w ramach Ognistego Ciechanowa!

2021-09-14 15:19:47
Druga część projektu "Ognisty Ciechanów" przed nami. 💥 Jeśli byliście w ostatni piątek i sobotę na pokazach to wiecie "z czym to się je". 💥
Dajemy Wam okazję do tego, aby samodzielnie spróbować tańca z ogniem, ale na początku - bez ognia. Bezpiecznie i na spokojnie. Pełen cykl warsztatów potrwa 4 godziny, a później jeśli uczestnicy dopiszą - będziemy działać dalej.
Na początek do warsztatów zapraszamy osoby dorosłe. Nie podajemy wieku, bo dorosłość ma różne oblicza i nie jest to coś, co może zostać odmierzone zegarem czy przy użyciu kalendarza. 😉 To się po prostu "dzieje".
Dlatego też niezależnie od tego czy masz 18, 25, 60, 40 czy 38 lat - jesteś mile widziany/widziana na sali treningowej. 🤝
Nie są wymagane żadne wcześniejsze zdolności ani doświadczenie - wystarczy chęć spróbowania czegoś nowego, czegoś co może przerodzić się we wspaniałą przygodę.
Zapraszamy Panie i Panów, dajcie znać, kto wie co się wydarzy. 😉
✅ Garść konkretów:
- na zajęcia zapraszamy w obuwiu sportowym,
- ubrania powinny być luźne i wygodne,
- sprzęt będzie dostępny na miejscu,
- blok zajęciowy potrwa 2 godziny z jedną przerwą, a na miejscu będzie kawa i herbata. ☕️🥄
✅ Start: 21 września 2021 roku, godzina 17.00, COEK STUDIO (ul. 17 Stycznia 56a).
✅ Warsztaty nie są płatne.
------------------
Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury "Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2021"
------------------
Autor zdjęcia użytego w tle: Mariusz Podgrudny
 

Udogodniedia dla osób słabowidzących

duży kontast

A powiększona czcionka