Otwarcie wystaw ZE SZTUKĄ ZA PAN BRAT oraz GLINA I CERAMIKA

2023-10-26 14:35:17
Uroczyste otwarcie wystaw - "Ze sztuką za pan brat" i "Glina i ceramika" - za nami! ?. W całej instalacji znalazło się przeszło 100 prac zrealizowanych w ramach warsztatów zainicjowanych przed dwie różne grupy seniorów ?. Warto dodać, że zajęcia odbywały się zarówno w naszym budynku, jak i Kamienicy Warszawska 18 ?. Wernisaż otworzyła Julia Teklińska, uczennica Szkoły Podstawowej nr 6 imienia Tadeusza Kościuszki w Ciechanowie oraz szkoły wokalnej @Voice by Yush, laureatka wielu konkursów i przeglądów ??.
--------
Inicjatywa „Ze Sztuką Za Pan Brat” została sfinansowana ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego. Przy projekcie pracuje grupa seniorów - „Odkrywców Talentów” z Ciechanowa - w ramach projektu „Bony dla seniorów II” realizowanego przez Stowarzyszenie Radomskie Centrum Przedsiębiorczości.
---------
Inicjatywa "Warsztaty plastyczne: Glina i ceramika" została sfinansowana ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego. Przy projekcie pracuje grupa „"Pięciu kreatywnych seniorów" z Ciechanowa - w ramach projektu „Bony dla seniorów II” realizowanego przez Stowarzyszenie Radomskie Centrum Przedsiębiorczości.
 

Udogodniedia dla osób słabowidzących

duży kontast

A powiększona czcionka