Przystań Ukraina w COEK STUDIO

2022-03-09 18:23:36
Przyjaciele z Ukrainy,
drodzy mieszkańcy Ciechanowa,
 
otwieramy w nowej formie, specjalnie dla Was, drzwi COEK STUDIO. Zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu inaugurującym działalność „Przystani Ukraina”, które odbędzie się w naszej siedzibie przy ul. 17 Stycznia 56a, w czwartek (10 marca) o godz. 18.00.
 
„Przystań Ukraina” to wspólnie stworzona i sukcesywnie rozwijana przestrzeń na potrzeby spotkań, integracji, szeroko rozumianej kultury, wyciszenia, wsparcia, rozwoju i rozmów. Dla każdego może okazać się czymś zupełnie innym. Dołożymy wszelkich starań, aby „Domek nad Wodą” był dla Waszych dzieci miejscem zabawy, zaś dla dorosłych – miejscem wytchnienia na tyle, na ile jest to możliwe w świetle aktualnych wydarzeń.
Podczas pierwszego spotkania oddamy Wam głos. Chcemy wysłuchać, jakie są Wasze potrzeby i oczekiwania, w zakresie nie tylko kultury i edukacji, ale też bezpieczeństwa, przynależności i miłości, uznania oraz samorealizacji. Na podstawie wniosków, zgromadzonych w trakcie diagnozy potrzeb, przygotujemy dla Was ofertę zajęć/spotkań zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Opowiemy też, jakim zapleczem kadrowym dysponujemy już teraz. Z ogromną chęcią i życzliwością zaprosimy też osoby chętne do czynnego współtworzenia tej oferty. Wspólnie możemy więcej! 💙💛🤍❤
 
Spotkanie prowadzone będzie w języku ukraińskim, polskim i angielskim. Na miejscu będzie tłumacz oraz psycholog. Udzielimy wszelkich niezbędnych informacji w możliwie jasny sposób i odpowiemy na wszystkie pytania. Przyjdźcie i dajcie się usłyszeć, zasługujecie na odpoczynek.
COEK STUDIO na co dzień zajmuje się szeroko pojętą działalnością kulturalną – organizujemy wernisaże, koncerty i spotkania. Tak było zazwyczaj. Ostatnie dni nie są jednak zwykłe i przepełnia je głęboki smutek. W związku z tym kierujemy wszystkie ręce na pokład i oczy zwracamy na Was. Chcemy działać, bo żadne słowa w pełni nie oddadzą terroru jaki przeżywacie, jednak spróbujemy pomóc Wam przetrwać ten czas strachu i chaosu.
 

Udogodniedia dla osób słabowidzących

duży kontast

A powiększona czcionka