Teatr Katarynka w COEK STUDIO

2022-03-02 18:25:46

W tym miesiącu przyszedł „Czas na teatr”! 😱😎🎭 18 i 25 marca (w piątki) o godz. 18:00 Teatr Katarynka zaprezentuje dwa spektakle - „W miejskiej dżungli” oraz „Księżniczka Rosa i Klimek”. Wstęp na przedstawienia jest bezpłatny 😁😍.

🎭 18.03.2022 - „W miejskiej dżungli”
Spektakl edukacyjno-profilaktyczny dla najmłodszych. Podkreśla kwestie bezpieczeństwa dzieci. Poznamy numer alarmowy 112, zobaczymy akcje strażaka, Pan Policjant wraz z Wiolettą z Wydziału Ruchu Drogowego, nauczy nas jak przechodzić przez ulice. Na przykładzie nierozważnej Łucji i zabawnego kierowcy – Gienia, zobaczymy do czego może dojść na ulicy przez nieuwagę. Wszystko oczywiście w kabaretowo-musicalowej formie.
 
Scenariusz i reżyseria: Jakub Czachor
Muzyka: Paweł Penksa, Jakub Czachor
 
🎭 25.03.2022 - „Księżniczka Rosa i Klimek”
Baśniowa opowieść o dwójce przyjaciół – księżniczce Rosie i Klimku, którzy zmierzą się w beztroskim świecie z przebiegłym i podstępnym czarodziejem Zoltanem. Dzieci poznają kolory podczas magicznego malowania obrazu. Spotykają, na pozór bezradną staruszkę, która okazuje się bardzo przebojową i wrażliwą osobą. Kobieta pomaga w ocaleniu krainy przed utratą kolorów oraz uczy dzieci kultury osobistej. Przedstawienie są połączeniem pięknej oprawy muzycznej, tańca, śpiewu, wzruszających sytuacji, ale przede wszystkim wciągającej fabuły z morałem 😁🤩.
 
Scenariusz i reżyseria: Jakub Czachor
Muzyka: Paweł Penksa, Jakub Czachor
 
Więcej na: www.teatrkatarynka.pl

Udogodniedia dla osób słabowidzących

duży kontast

A powiększona czcionka