Dzień Dziecka z COEK STUDIO

2022-05-23 10:17:10
A już za dwa tygodnie świętujemy Dzień Dziecka! 🤩😎💪
Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was dwie atrakcje! 🤩
 
🔵 3 czerwca zapraszamy do naszego Domku nad Wodą na spektakl "Król Maciuś I" w wykonaniu O Teatru! 😁 Startujemy o godz. 17:00 na scenie plenerowej COEK STUDIO.
Spektakl opowiada historię chłopca, który musi zmierzyć się z nie lada zadaniem. W wieku 10 lat zostaje prawdziwym Królem, a od jego rządów zależą odtąd losy wszystkich obywateli. Tych dużych i tych małych. Trudne zadanie, nieprawdaż ?! Mało powiedziane! Przecież król podejmuje decyzje,a za decyzje podobno trzeba być odpowiedzialnym. Każda z nich niesie jakieś konsekwencje, nie tylko dla nas ale i dla innych. Uff. Domyślacie się pewnie, że nasz bohater wpadnie w nie lada tarapaty... Czy pomoże mu Felek - chłopak z podwórka, czy zarozumiali ministrowie? Pomoc się przyda na pewno bo media donoszą, że rządzący po sąsiedzku Król chętnie rozszerzyłby swoje terytorium o Państwo Maciusia. A może będzie mógł liczyć na waszą pomoc, drodzy widzowie?
-----------------------
🟢 4 czerwca z kolei zapraszamy na skwer Tadeusza Kościuszki, gdzie odbędzie się II odsłona gry "Za Zieleń". Ze zmienioną trasą, nieco innymi zadaniami, ale niezmiennie z udziałem Pani Wiosny i Pana Upała! 😱 Startujemy o 10:00. Kod QR umożliwiający start gry będzie można znaleźć na naszym fanpage'u oraz w punkcie startowym.
Drużyny, które uczestniczyły w poprzedniej odsłonie wiedzą, że to dobra zabawa! 😁
Aby wziąć udział w grze należy:
🟢 Zainstalować na telefonie aplikację ActionTrack (dostępna jest w sklepie Google Play na Androidzie albo App Store na Iphonie);
🟢 Uruchomić ją i przy jej użyciu zeskanować kod QR, który znajdzie się w dniu premiery na fanpage’u, ewentualnie na skwerze Tadeusza Kościuszki w godzinie rozpoczęcia gry.
🟢 Uruchomić grę.
🟢 Udać się do punktu startowego (skwer Tadeusza Kościuszki).
🟢 Rozpocząć grę i dobrze się bawić.
-------------------
Opis fabuły
Jedni kochają zimę, inni jej nienawidzą. Mimo naszych sympatii i antypatii czas płynie. Nadchodzi wiosna, a wraz z nią pierwsze ciepłe dni. No, czasem zbyt ciepłe - już nie wspominając o lecie. Wibrujące nad asfaltem rozgrzane powietrze, wszystko jest lepkie i jakoś tak duszno. Remedium na to wszystko jest… Cień. Zwykły, solidny cień. Najlepiej taki rzucany przez drzewo. W jego objęciach łatwiej przetrwać ciepłe miesiące w betonowej pustyni. No właśnie. Kiedyś drzew w Ciechanowie było więcej. Teraz jest więcej betonu. Może czas to zmienić? Pomóżcie Pani Wiośnie zmierzyć się z betonozą oraz Panem Upałem. Stańmy do walki - za drzewa, za zieleń! 🌳🌿
 

Udogodniedia dla osób słabowidzących

duży kontast

A powiększona czcionka